MANİSA SÜT ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİNİN SAĞLIK ANLAŞMASI

MANİSA SÜT ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİNİN SAĞLIK ANLAŞMASI

HABER TARİHİ: 04 Mart 2021
1070 Kişi okudu

Manisa Süt Üreticileri Birliği Sekiz Eylül Hastanesi ile sağlık hizmet anlaşması 

Manisa Süt Üreticileri Birliği ile Manisa Özel Sekiz Eylül Hastanesi arasında indirimli sağlık hizmet anlaşması imzalandı.

Manisa Süt Üreticileri Birliği Başkanı Ulvi Murat Tunca ile Manisa Özel Sekiz Eylül Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Hasan Hemmati Manisa Süt Üreticileri Birliği ve Manisa Özel Sekiz Eylül Hastanesi adına sağlık hizmet anlaşması imzaladı. Manisa Özel Sekiz Eylül Hastanesinde gerçekleşen imza törenine Manisa Süt Üreticileri Birliği Başkanı Ulvi Murat Tunca, Manisa Süt Üreticileri Birliği Muhasip Üye Muhittin Turanöz, Manisa Süt Üreticileri Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Saffet Yavuz, Manisa Süt Üreticileri Birliği Muhasip Üye Ahmet Türkmen ve Manisa Süt Üreticileri Birliği Müdürü Suzan Atlı katıldı.

Pandemi döneminde büyük bir özveri ile çalışan sağlık çalışanlarına teşekkür eden Manisa Süt Üreticileri Birliği Başkanı Ulvi Murat Tunca,’’ Pandemi döneminde büyük bir özveri ile çalışan sağlık emekçilerine yürekten teşekkür ediyorum. Manisa Özel Sekiz Eylül Hastanesi yapmış olduğumuz protokol çerçevesinde üye kartınız ile hastaneye başvurduğunuzda üyelerimize ve birinci derecede yakınlarına muayene, fizik tedavi, tahlil, tetkik ve cerrahi müdahalelerde %25, doğumlarda %15, check-up da % 10 indirim uygulanacaktır. Üyelerimize hayırlı uğurlu olsun.’’dedi.ÜYE GİRİŞİGoogle Analytics Kodunu buraya koyun